Реєстрація закладу у державній санітарній службі

Теми блогу
Контруктор документації HACCP

Як проходить Державна реєстрація закладу у санітарній службі

Плануєте відкрити затишний ресторан, продуктовий магазин чи кав’ярню на колесах? Реєстрація закладу виконується у Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів. Скорочено – Держпродспоживслужба, якщо ж вже зовсім коротко – то ДПСС.
Державна реєстрація закладу зобовязує кожну окрему потужність оператора ринку, тобто, якщо ви щасливий власник кількох ресторанів чи продуктових магазинів, то потрібно зареєструвати кожен з них.

Як зареєструватись?

Заяву необхідно подати у територіальний орган ДПСС за 10 календарних днів до планової дати відкриття Вашого закладу. Вам не обов’язково відвідувати територіальний орган особисто, достатньо заповнену заяву із підписом та печаткою, надіслати листом або подати заяву в електронному вигляді. Використайте посилений сертифікат відкритого ключа та електронного цифрового підпису.

Скільки це займає часу?

Територіальний орган ДПСС має 10 календарних днів з моменту отримання заяви на прийняття рішення про державну реєстрацію. Дотаково 3 робочі дні на надсилання Вам копії цього рішення.
Якщо протягом 15 робочих днів після подання Вами заяви, територіальний орган не прийняв рішення про відмову у державній реєстрації потужності або не надав Вам копії такого рішення, Ви маєте право розпочати експлуатацію потужності за принципом мовчазної згоди.
На сайті Держпродспоживслужби у розділі Реєстри можна знайти інформацію про усі зареєстровані потужності. Якщо в цьому реєстрі знайдете себе, а відповіді від ДПСС так і не отримали – можете спокійно вести свою діяльність.

Застереження

Виробництво та / або обіг харчових продуктів на незареєстрованих потужностях – ЗАБОРОНЕНО, це може потягнути за собою накладення штрафу у розмірі:
• 20 мінімальних заробітних плат (94 460‬ грн.) на юридичних осіб,
• 11 мінімальних заробітних плат (51 953 грн.) на ФОП;
Рекомендуємо подати заяву про реєстрацію, щоб не порушувати вимог законодавства, тим більше, що послуга державної реєстрації надається безкоштовно.

Які саме підприємства харчової галузі зобов’язані реєструватися у Держпродспоживслужбі (ДПСС)?

— Сільське господарство, тобто первинне виробництво;
— Підприємства, які мають справу із «невибагливими» харчовими продуктами, що можуть зберігатися при температурі вище 10 °C;
— Заклади громадського харчування;
— Потужності, які працюють із продуктами виключно рослинного походження та/або з переробленими продуктами тваринного походження;
— Невеликі заклади роздрібної торгівлі.

Наголошую, не лише щойно створені підприємства повинні подавати заяву для реєстрації. Усі підприємства із вище наведеного списку, які з певних причин досі цього не зробили повинні зарееструватись. Перш ніж стрімголов нестися із заявою у ДПСС, звірте офіційні реєстри, адже згідно Закону України, якщо територіальний орган ДПСС має достатньо інформації, він здійснює державну реєстрацію потужності з власної ініціативи.

Також радимо ознайозити з інформацією про “Процедуру проходження санітарного контролю у закладі

Більше цікавої інформації на нашій сторніці Facebook.com/haccpapp/

 

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.